ZAŽIJTE BAD GASTEIN – jedna dovolená, všechny možnosti
Bad Gastein nabízí dovolenou pro všechny smysly po celý rok.

S vrcholy, které přesahují tři tisíce metrů a zasahují do ledovcové zóny Hohe Tauern ve Sportgasteinu, je Bad Gastein nejen alpským Monte Carlem, ale také rájem pro sportovní nadšence. Ale kromě mnoha sportovních příležitostí má kouzelné městečko Belle Époque také co nabídnout.

Protože obklopeni nádhernou horskou krajinou Gasteinského údolí se můžete nejen věnovat cyklistice, pěší turistice, lyžování nebo běžkování, ale také báječně relaxovat a prostě si užívat krásy všude kolem. Bad Gastein má mnoho tváří, od hlubokého údolí až po vysoký vrchol. A jeden je krásnější než druhý. Přesvědčte se sami a zarezervujte si svou individuální dovolenou v Bad Gasteinu.

Bad Gastein - kulturní léto
V Bad Gasteinu máte nejen čerstvý horský vzduch v nose, ve vzduchu je zde i kultura. Na uměleckém festivalu sommer.frische.kunst například Bad Gastein předvádí svou městskou, moderní stránku.
Otevřená studia, tvůrčí dílny, jazzové akce a další zajišťují každé léto současnou atmosféru mezi starobylými budovami Belle Époque. Můžete to cítit všude: umění se v Bad Gasteinu cítí víc než jako doma.

Felsentherme a léčebné tunely
Po dni plném zážitků na hoře se ponořte do horkých pramenů Felsentherme, vychutnejte si čistý horský vzduch a pohoří před očima. Zhluboka se nadechněte a uvolnění přijde přirozeně.

Za tuto situaci jistě vděčíte termální vodě Gastein. Pramení v centru Bad Gasteinu na úpatí Graukogelu a je obohaceno o cenné minerály a radon. Voda podporuje krevní oběh, revitalizuje a uvolňuje celý pohybový aparát.

Gasteinský léčebný tunel se používá k léčbě chronických onemocnění již více než 60 let. Radon, teplo a vlhkost jsou ingredience Gasteinu pro dokonalý lék.

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto