JÍZDA KOČÁREM JE ZÁBAVA
A obzvláště krásné v údolí Gastein. Není divu, s panoramatem!

Tiché cvaknutí, dychtivé odfrknutí a cesta začíná. Kočárový postroj tiše cinká, uši obou koní pohupují v rytmu úderů jejich kopyt. Cesta vede přes krásně zdobené vesničky.

V zimě, kdy sníh přináší do údolí klid a v chladném čistém vzduchu je vidět funění koní, se z kočáru stávají saně. Koně táhnou saně svižným klusem přes zasněžené kopce a pole Gasteinu.

Ať už romanticky ve dvojici, s celou rodinou nebo v přátelské atmosféře s přáteli, všechny projížďky kočárem v Gasteinském údolí mají jedno společné: jsou opravdu krásným zážitkem, při kterém můžete zažít nádhernou přírodu Gasteinu v úplně jiný pohled.

Jízdy kočárem v Bad Gasteinu
Při projížďce krásným údolím Kötschachtal nechte kolem nosu vanout pikantní horský vzduch, obdivujte dechberoucí kulisu Vysokých Taur: Kolem Bad Gasteinu vedou četné stezky, které jsou jako stvořené pro projížďky kočárem taženým koňmi. Někteří poskytovatelé se také zastavují v hostincích nebo vás odvezou na místo vašeho speciálního přání. Jednoduše se zeptejte poskytovatelů v Bad Gasteinu.

Jízdy kočárem v Bad Hofgasteinu
Klus po Bad Hofgasteinu, pohodlně se usaďte do kočáru, všední život je za vámi a relax před vámi. Jízda kočárem je dobrá pro duši a je to úžasný zážitek pro celou rodinu. Nastupte a znovu objevte Gasteinské údolí – z kočáru taženého koňmi!

Jízdy kočárem v Dorfgasteinu
Podél Gasteiner Ache nebo na „staré cestě“ se třeba zastavte v hostinci v údolí a vychutnejte si tu nejlepší gasteinskou domácí kuchyni. To jste mohli zažít na projížďce kočárem v Dorfgasteinu. Jednoduše kontaktujte jednoho z poskytovatelů.

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto