Naše rodinná lyžařská škola Filzmoos
Lyžařská škola Filzmoos existuje od roku 1954! Letošní zima bude nejnáročnější v historii. Pohyb na čerstvém vzduchu však posiluje náš imunitní systém! Proto: pojďte s námi na sjezdovky a zažijte to na vlastní kůži. Lyžování ve „Filzmoosu – Neuberg“ ve Ski amadé je ideální pro rodiny, začátečníky a ty, kteří se pravidelně vrací ke sportu. Lyžařská škola Filzmoos se nachází uprostřed Filzmoosu hned vedle lanovky Großbergbahn. Důraz je kladen na učení a zábavu! Filzmoos - zimní vesnice se srdcem! Těšíme se na vás! Vaše Ilona Schörghofer.

Lyžařská škola Filzmoos

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO DĚTI
Rodiny a děti jsou pro nás velmi důležité. Speciální programy, v závislosti na schopnostech, věku a jazyce, dělají z lekcí zážitek. Moderní výukové metody a dokonalá infrastruktura lyžařské školy podporují děti / mládež na cestě do lyžařského světa. Naše dětská část je dokonalým hotspotem pro vaše děti. Mezinárodně vyškolení dětští učitelé se spoustou fantazie a trpělivosti učí v němčině, holandštině, angličtině, francouzštině, italštině a španělštině - další jazyky na vyžádání.

DĚTSKÝ KLUB SKI ŠKOLA FILZMOOS
Hostující mateřská škola Schörghofer. Péče o děti (bez lyžařské výuky) i pro ty nejmenší od 1 roku. Nic tedy nestojí v cestě nádhernému dni lyžování pro rodiče / prarodiče! V klubu speciálně zřízeném pro děti je naše dětská restaurace, hřiště, relaxační prostor, video, Play Station 2, prostor pro malování, ohřívač lyžařských bot a mnoho dalšího. Máme velké srdce pro malé lidi! Ne-Pá pouze otevřeno po domluvě.

SCHÖRGI
Náš maskot se jmenuje „SCHÖRGI“ a vítá vás v lyžařské škole Filzmoos. SCHÖRGI je zábavný sněhulák a už se těší na mnoho známých i nových tváří a určitě se s vámi zúčastní jedné nebo druhé jízdy na sjezdovkách. Kromě toho pro vás SCHÖRGI během týdne lyžařských kurzů přichystal i mnoho nových překvapení. SCHÖRGI se těší na spoustu sněhu a obrovský fanklub pro děti a lyžaře! Uvidíme se brzy ve Filzmoosu, váš SCHÖRGI

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ
Skupinové kurzy alpského lyžování ... od začátečníků po odborníky - bezpečné učení se zábavou, rozmanitostí a vstřícností! Provedeme vás po sjezdovkách, které jsou pro vás ve Filzmoosu to pravé. Zlepšete svoji techniku. Vlastní cvičiště s lanovým vlekem pro začátečníky! Do lekcí jsou zabudovány pomůcky jako tyče, lana, pneumatiky, kužely, útržky atd.! Program lyžařské školy Filzmoos: Nováčci 4 hodiny denně od 10 do 12 hodin a od 13:30 do 15:30 Pokročilé 2 hodiny denně od 10 do 12 hodin Lekce v optimálních velikostech skupin. Pokračování a zdokonalování vaší techniky ve všech úrovních dovedností, terénu a sněhu - závodní trénink – do výuky je zahrnut také hluboký sníh. Závěrečný závod a SKISAFARI s après-ski a předáním cen. Zdarma pálenka na horské stanici SCHÖRGI ALM – Papagenobahn. Doporučujeme nosit přilby!

KURZY SNOWBOARDU
Naučte se základní techniku, od začátečníků po dobré jezdce a s vysokou zábavou s našimi vysoce trénovanými snowboardovými trenéry. Nezáleží na tom, zda je prašan nebo ledovatý sníh: Naučte se bezpečné a správné chování na svahu i mimo něj. Drifting, carving, jibbing, airs, fakie, indy, grabs, ollies, 180 ° 's, 360 °'s, ... JE ČAS TO UDĚLAT!

SOUKROMÉ LEKCE
Naše motto: Správný učitel pro každého hosta! Soukromé lekce lyžování, snowboardingu, běhu na lyžích, jízdy na sněhu, skitouringu Ať už sami, s přáteli nebo rodinou - intenzivní učení a rychlé učení s vaším osobním lyžařským instruktorem. Náš zasvěcený tip pro Covid-19: Zarezervujte si svého osobního rodinného lyžařského instruktora pro vás a celou vaši rodinu a navrhněte si den podle svých představ! Také proveditelné s různými úrovněmi v rodině! PS: každý host dostane zdarma (dětskou) pálenku po předložení lístku na kurz na horské stanici SCHÖRGI ALM - Papagenobahn!

Schischule Filzmoos & Snowboard Academy Filzmoos
Ilona Schörghofer
Neuberg 130 + 153
5532 Filzmoos
Tel.: +43 664 2200728
info@schischule-filzmoos.at
www.schischule-filzmoos.at

© Fotografie a obrázky

FILZMOOS


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto