Víc než jen skipas!
Bergbahnen Filzmoos nabízí různé nabídky, pokud jde o skipasy, aby vyhovovaly nejrůznějším potřebám.
Upozorňujeme, že skipasy do výše 1denní skipasy platí pouze ve Filzmoosu / Neubergu.
Od 2denních skipasů platí všechny skipasy i ve všech ostatních lyžařských areálech ve Ski amadé *) 2 a 3 hodinové karty jsou platné odprvního vstupu. Bez nutnosti vrácení u pokladen.


Normální tarify zima 2023/2024
* 2 a 3 hodinové karty jsou platné od prvního vstupu na lanovku.
Keykart: Záloha 3,00 €
Fotografie: Nutná pro 9denní skipas - bezplatné digitální fotografie k dispozici na pokladnách.
https://www.filzmoos.at/media/fms-tarife-winter-23-24-normal-1.pdf

Minicard zima 2023/2024
Minicard opravňuje malé děti (narozené v roce 2016 a později) k využívání všech zařízení včetně cvičných vleků, které jsou zpoplatněny. Výstup závisí na regionálních předpisech a předpisech specifických pro lyžařskou oblast.
Minicard: Narozen v roce 2016 a později, 1denní jízdenka platí pouze ve Filzmoos / Neuberg! Vyžaduje se průkaz totožnosti s fotografií (cestovní pas)!
https://www.filzmoos.at/media/fms-tarife-winter-23-24-minicard-1.pdf

Rodinné denní skipasy zima 2023/2024
Třetí a každé další dítě (narozené v roce 2006 a později) v rodině dostává skipas zdarma (nutný doklad o rodinném stavu). Rodinná karta je k dispozici každý den po celou zimní sezónu a její platnost je omezena na lyžařské areály Filzmoos / Neuberg a Eben / Monte popolo.
https://www.filzmoos.at/media/gruppentarife-ski-amad-2023-24-1.pdf

V případě změn zákona nebo úředních nařízení (např. „Korona opatření“), které jsou spojeny s omezením kapacity, je Ski amadé oprávněna po dobu těchto okolností navýšit platný ceník v rozsahu omezení kapacity. Již zakoupené lanovkové lístky zůstávají nedotčeny.
Skipasy s delší platností než jeden den platí na všechny lanovky a vleky ve Ski amadé. Skipasy s dobou platnosti do jednoho dne jsou omezeny svou platností na regionální lyžařské areály. Informace o tom u příslušné lanovkové společnosti nebo v pokladnách vleků. Automatický výpočet smíšené ceny při změně sezóny!

© Fotografie a obrázky

FILZMOOS


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto