Sport v zimě

ZIMA VE FILZMOOS
Bílá krajina, husté sněhové vločky, Filzmoos je známý jako "sněhová díra", dlouhé bílé zimy jsou zde zaručeny. Lyžování je jen 100 m od apartmánového domu - jen přes ulici a jste u dolní stanice Papagenobahn. Dobře upravené sjezdovky zvou k časnému vstávání a užívání si.
Na své hosty se těší 3 okolní lyžařské školy. Od malých po velké je zde o každého dobře postaráno.
Kromě zábavy na sjezdovkách je v nádherně položené horské vesničce v Salcbursku nespočet dalších možností zimních aktivit.

LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING
20 perfektně upravených kilometrů sjezdovek na vás čeká v malém, ale velmi pěkném lyžařském areálu ve Filzmoosu vhodném pro rodiny. Na jihu, hned vedle aparthotelu, vás čeká Roßbrand v nadmořské výšce 1600 metrů a na severu je Großberg připraven jako sluneční oáza. Od lehkých terénů pro začátečníky až po červené sjezdovky a černé sjezdovky, vše je v nabídce pro lyžaře a snowboardisty.

LYŽAŘSKÉ CHATY PRO DOBRÝ POCIT A RADOST
Místní chataři se těší na návštěvu rustikálních lyžařských chat. Regionální delikatesy jako Kasnockn, Kaspressknödel nebo sladký Kaiserschmarrn jsou připravovány a podávány s láskou.
Malebná horská vesnička nabízí vše, po čem vášniví lyžaři a snowboardisté touží. Filzmoos je ale víc než jen obyčejná lyžařská destinace. Zažijte to na vlastní kůži!

LYŽAŘSKÉ TÚRY - OBJEVUJTE NEDOTČENOU ZIMNÍ PŘÍRODU!
Zažijte ticho zasněžené krajiny při lyžařských túrách nebo zimní turistice a turistice na sněžnicích. Pro poněkud náročnější turisty je ideální lyžařská túra na Windleger nebo túra na vrcholový kříž Sulzen Schneid.
Procházejte se jemnými, nedotčenými lesy, nadechněte se studeného zimního vzduchu a nechte každodenní život za sebou.
PS: Sněžnice si můžete zapůjčit ve sportovních obchodech.

BĚH NA LYŽÍCH
Ať už v údolí nebo na hoře, Filzmoos nabízí perfektně upravené běžkařské tratě pro jedinečný zážitek z běžeckého lyžování. Celkově se běžkařská síť rozkládá na cca 45 km, 16 km na vysokohorské trati na Rossbrandu a 3,3 km v údolí.

JÍZDA NA SANÍCH JE ZÁŽITEK PRO CELOU RODINU
Absolutní vrchol pro celou rodinu. Idylická jízda na saních tažených koňmi zasněženou krajinou Filzmoosu je něco velmi zvláštního.
Frkání koní v chladném vzduchu, hosté zahalení do teplých dek, tak vás naši kočí odvezou na farmářské pastviny, kde na vás čekají místní pochoutky.

SÁŇKOVÁNÍ - ZÁBAVA NA SÁŇOVÁNÍ PRO CELOU RODINU
Osvětlená sáňkařská dráha Kleinberg zaručuje zábavu pro celou rodinu. Na vrcholu najdete Kleinbergalm, kde se budete hýčkat Kasnocknem a dalšími místními lahůdkami. Další pěknou sáňkařskou dráhu najdete v Neubergu u Gsengalmu. Zaručená sáňkařská zábava v délce 2,5 km. Sáňkařská dráha není osvětlena. V Gseng Alm se naši hosté mohou těšit na nejlepší Kasnockn.

BRUSLENÍ
Naši hosté se mohou vyřádit na kluzišti v zábavním parku Filzmoos, který je od aparthotelu vzdálený jen 8 minut chůze.

CURLING
Sport na ledě je velmi oblíbený u mladých i starých. Každé úterý můžete zkusit štěstí na curlingovém kluzišti Filzmoos. Samozřejmostí pro všechny hosty je punč a svařené víno.


Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Alpenblick ****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto