Sport v létě

LÉTO VE FILZMOOS - HORY NA DOSAH!
Léto jako z obrázkové knížky. Filzmoos nabízí svým hostům v létě širokou škálu volnočasových aktivit. Summiteři, kteří chtějí vylézt na ty nejkrásnější výchozí body na kolech nebo turistických/lezeckých botách, budou zaručeně nadšeni. Cyklistika, jízda na koni, hospůdky, koupání, tenis a mnoho dalšího, ve Filzmoosu v krásném Salcbursku si určitě každý přijde na své.

TURISTIKA VE FILZMOOS
Nespočet kilometrů značených turistických stezek vede ve Filzmoosu v krásném Salcbursku kolem svěže zelených luk, šumících alpských pramenů a nádherných horských masivů. Dobře značených, existuje mnoho vhodných tras do neobvykle krásných míst pro pohodové turisty a ambiciózní horolezce.
K dispozici je také lezecká zahrada a via ferraty pro začátečníky i experty pro všechny nadšence lezení.

CYKLISTIKA - NA KOLE LESEM!
Prozkoumejte krásné okolí v okolí Filzmoosu na kole. Ať už na e- nebo horském kole, nespočet cyklostezek nabízí skvělou zábavu na kole.
Horští cyklisté si mohou vybrat mezi modrými, červenými nebo černými MTB trasami po celém Dachsteinu, které jsou všechny značené. Elektrokola si lze půjčit ve všech sportovních obchodech Filzmoos. S Filzmoos Summer Card získáte slevu až 30 %!

PLAVÁNÍ - Wellness pro celou rodinu!
V zábavním parku Filzmoos, který je jen 8 minut chůze od aparthotelu, si můžete každý den zaplavat v krytém nebo venkovním bazénu.

LUKOSTŘELBA - Umístěte šíp, natáhněte tětivu a vystřelte!
V Neubergu v hotelu Neubergerhof můžete střílet na 3D terče z luku a šípu. Jedná se o repliky divokých zvířat v životní velikosti. Dobrodružství pro celou rodinu.

JÍZDA NA KONI!
Že štěstí na zemi leží na hřbetě koně, je známá věc. Ve Filzmoosu mají všichni příznivci koní možnost trénovat ve vlaku, ale také krásné projížďky nádhernou horskou krajinou zůstanou navždy v paměti.

GOLF
V okolí jsou 3 nádherná golfová hřiště, jen cca 20 minut jízdy od Filzmoos. GC Radstadt, GCC Dachstein-Tauern ve Schladmingu nebo Open Golf Johann im Pongau/Alpendorf, všechny 3 nabízejí skvělá 9- a 18jamková golfová hřiště.

KNEIPPANLAGE - CHLADNÉ, LÉČIVÉ MOKRÉ!
Zařízení Filzmoos Kneip je jen 10 minut chůze od našeho aparthotelu. Na úpatí Bischofsmütze najdete klid, zdraví a osvěžení. Ať už si dáte koupel rukou nebo nohou, pití má na naše tělo velmi zvláštní vliv. Podporuje krevní oběh, posiluje imunitní systém a působivé výhledy umožňují relaxovat na tomto místě. Nechte se jít a užijte si ten okamžik - zůstane navždy!

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Alpenblick ****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto