Popis

VÍTEJTE NA SLUNNÉM MÍSTĚ PŘÍMO U PAPAGENOBAHN
Rodina Rettenwender s týmem, je to, čemu říkají Hotel Alpenblick. Náš hotel se nachází v centru Filzmoosu na slunném místě, hned vedle Papagenobahn a nabízí vám nejen útulně zařízené pokoje, ale také 2 moderní velké apartmány, sluneční terasu, výtah, restauraci pro hosty našeho domu, hotelový bar a parkoviště. V našem wellness najdete odpočinek a relaxaci po dni plném zážitků.

Co nás definuje?
Velmi zvláštní spojení tradice a inovace. Lidé, hory, příroda, přízemní příroda, atmosféra.

NEJLEPŠÍ V HOTELU ALPENBLICK
Náš dům s 56 lůžky je v centru města na slunném místě a nabízí hostům sluneční terasu, výtah, restauraci a hotelový bar. Útulné pokoje s vanou/WC nebo sprchou/WC, telefonem, rádiem, kabelovou TV, fénem, trezorem, balkonem a WiFi. 2 prostorné apartmány, každý se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a velkou kuchyní.

O NÁS – JSME VÁŠNIVÍ HOSTITELÉ
Naše dva hotely ve Filzmoosu jsou komfortně zařízené, se spoustou dřeva a pozorností k detailu, centrálně, přesto na klidném místě a mají mnoho výhod. Centrální poloha je ideálním výchozím bodem pro četné letní i zimní aktivity. Vyznačují se působivými okolními horami a úchvatnou krajinou. Světlé a přátelské zařízení vyrobené z místních materiálů, láskyplně používané doplňky a tradiční alpský styl vytvářejí příjemnou atmosféru.

Jsme vášniví hostitelé a těšíme se, že vás budeme hýčkat v malebné horské vesničce Filzmoos!
Vaše rodina Rettenwender!
Elisabeth, Herbert, Sarah a Tobias


NAŠE VÁŠEŇ – NÁŠ DRUHÝ PODNIK
Café Hirschenau se nachází přímo naproti hotelu Alpenblick. Kavárna je naší vášní, proto je samozřejmostí, že podáváme pouze domácí pečivo a cukrovinky, které pro naše hosty pečeme s láskou a z těch nejlepších surovin.
Se 40 místy uvnitř a 60 místy na naší sluneční terase si můžete dopřát příjemné odpoledne s šálkem kávy nebo čaje, ať už je počasí jakékoliv.

ZÁBAVA MUSÍ BÝT – MÍSTO PRO DĚTI
Děti jsou v hotelu Alpenblick velmi vítány. Naše herna je velmi oblíbená a s rodiči se hraje nejedno utkání u stolního tenisu a stolního fotbalu.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Alpenblick ****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto