FILZMOOS - KOUZELNÁ, KLIDNÁ OBLAST, SKRYTÁ MEZI DACHSTEINEM A BISCHOFSMÜTZE

FILZMOOS - KOUZELNÁ, KLIDNÁ OBLAST, SKRYTÁ MEZI DACHSTEINEM A BISCHOFSMÜTZE
HORSKÁ ZIMA VE FILZMOOSU - ZIMU MILUJEME!

Středisko zimních sportů Filzmoos - ležící uprostřed Salzburger Sportwelt a známého Ski amadé – nechte se uchvátit kouzlem malé horské vesnice, v kombinaci s mnoha zimními aktivitami. Vaše zimní dovolená ve Filzmoosu může právě začít!

• LYŽAŘSKÁ OBLAST FILZMOOS
• BĚH NA LYŽÍCH
• ZIMNÍ TURISTIKA

FILZMOOS - PRO LYŽAŘE, RODINY A POŽITKÁŘE

FILZMOOS - PRO LYŽAŘE, RODINY A POŽITKÁŘE
LYŽAŘSKÝ AREÁL
Lyžařská oblast Filzmoos boduje vynikajícími lyžařskými školami, zejména pro ty, kteří dávají přednost tomu, aby to měli trochu jednodušší.
U lanovek nejsou žádné fronty a v poledne se můžete zastavit u jedné z četných romantických chat. Filzmoos vám nabídne více, než čekáte ...

HŘEBENOVÉ BĚŽECKÉ TRASY ROSSBRAND
Jakmile se dostanete na horu lanovkou, čeká vás 16 km perfektně upravených tratí, které jsou stejně vhodné pro bruslaře, klasické běžkaře i zimní turisty.
Stezka byla dokonce prodloužena o 2 km. Nový, další kousek je ideální pro ty, kteří začínají na běžkách a chtějí získat první zkušenosti.

ZIMNÍ TURISTIKA - zažijte přírodu při procházkách
50 km upravených zimních turistických tras vede zasněženými lesy a nabízí působivé výhledy - do údolí, na alpské pastviny nebo na horu Rossbrand. Ve stanicích s občerstvením podél cest je postaráno o vaši fyzickou pohodu!

RODINNÁ DOVOLENÁ V ZIMĚ
Dětská lyžařská škola a dětský klub

Lyžování ve Filzmoosu má k obvyklému humbuku daleko. Sjezdovky jsou klidné, stejně jako v horské městečko. Děti a začátečníci to skutečně velmi oceňují. Při lyžování je pro vás obzvláště důležitá bezpečnost a prostor, což naleznete právě zde.
Potěší vás setkat se s dětmi, které jsou v lyžařské škole nebo v dětském klubu na obědě, společně se najíte a vyměníte si zkušenosti a budete se těšit na společně strávený čas.

RYCHLOSTÍ VĚTRU NAD ALPAMI
Týden létání a horkovzdušných balónů ve Filzmoosu
Balónová vesnice Filzmoos

Geografická poloha Filzmoosu, fantastické, chráněné místo pro vzlet, bezprostřední blízkost majestátní hory Bischofsmütze, to je to, co činí z Filzmoosu velmi zvláštní místo pro všechny milovníky horkovzdušných balónů. Přispívá k tomu i atmosféra vesnice a otevřenost obyvatel, kteří každoročně dodávají „balónistům“ pocit návratu „domů“ a vytváří z Filzmoosu „balónovou vesnici - Ballondorfe“, tak výjimečnou a atraktivní.

ZIMNÍ ZÁŽITKY V HORSKÉ VESNICI FILZMOOS

ZIMNÍ ZÁŽITKY V HORSKÉ VESNICI FILZMOOS
IDYLICKÁ HORSKÁ VESNICE
Milujeme zimu!
Filzmoos je zimní idyla, která se jen zřídka vyskytuje i v Alpách. Na úpatí Dachsteinu a Gosaukammu s impozantním Bischofsmütze se nachází horská vesnice ve výšce, více než 1 000 m n. m. Filzmoos v srdci Ski amadé je jedním z nejzasněženějších míst v salcburském regionu.

© Fotografie a obrázky

FILZMOOS


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto