zařízení pro děti


TAUPLITZ - Dětský areál plný slunce, srdce a dobrodružství
MÍRNÉ ROVINNÉ SVAHY, DOBŘE CHRÁNĚNÉ A PŘEHLEDNÉ

Dětský areál na Tauplitzu je celý den na slunci, je chráněn před prudkými zimními větry, je snadno dosažitelný i bez aut. Zatímco děti nadšeně jezdí na lyžích, vy se můžete zhluboka nadechnout.

Náš dětský lyžařský areál se nachází v Hollhausmulde na Tauplitzalm. Rovné sjezdovky a 80 m dlouhý krytý kouzelný koberec nabízí ty nejlepší podmínky pro lyžování s dětmi.

Přehledný terén, útulné občerstvovací zastávky
V Hollhausmulde najdete vše, co rodiny a děti potřebují pro pěkný den na lyžích: 4 vleky, lehké a středně těžké sjezdovky i útulné zastávky na občerstvení. Díky přírodní poloze v proláklině je rodinný lyžařský areál přehledný a dobře viditelný. Určitě se zde najdete i bez mobilního telefonu nebo domluveného místa setkání.

Dobře chráněný, pohodový, bez aut
Hollhausmulde je také chráněna bezpečnostním plotem - můžete se zhluboka nadechnout, zatímco se děti budou nadšeně oddávat sněhu, projet se na bowlingu nebo se do něj poprvé pořádně ponořit. Tauplitz je také v zimě bez aut a výlety jsou zde jedinečným zážitkem na lyžařské dovolené s dětmi.

Lyžařské školy, se kterými je zábava
Dobře vyškolení lyžařští instruktoři na Tauplitz cítí přesně to, co děti potřebují: radostnou hru na dvou prknech v rovném terénu pro začátečníky nebo již odvážné výzvy s prvními skoky pro pokročilé? Díky lyžařským školám na Tauplitz je výuka na svazích vhodná pro děti, se spoustou zábavy a přirozeným přístupem k terénu a sněhu. Co také slibujeme: Focení bude stylové a finálový závod napínavý – v tomto dětském lyžařském areálu. Více informací o lyžařských školách naleznete níže.

zařízení pro děti


LOSE - Lyžařský dětský svět
Po lekcích začátečníků v nebeském dětském lyžařském areálu na Sandlingu a prvních zatáčkách na cvičném svahu je cesta k Loser panorama run, nejdelší rodinné sjezdovce v Rakousku, volná!

Lyžařský dětský areál na Sandlingu
- Lanovka
- "Megastar" pommel lift
- Magický koberec
- Lyžařský kolotoč
- Startovací svah, Ramsau am Loser
- T-bar výtah
- Cvičný svahu

ideální pro začátečníky všech věkových kategorií!
TIP: Dvě lyžařské a snowboardové školy v Loser Areně jsou perfektními společníky pro vaše první stopy ve sněhu.

© Fotografie a obrázky

AUSSEERLAND


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto