Popis

APARTMÁNY A RESTAURACE SCHWAIGER V AUSSEERLANDU – SALZKAMMERGUT
Lyžování, turistika a výborná kuchyně

V rodinném apartmánovém domě Schwaiger se osobně seznámíte s šéfy - s vřelou pohostinností, osobními službami a restaurací s oceněnou kuchyní! Ideální poloha, pouhých 70 m od údolní stanice sedačkové lanovky, patří k pověstné kouzelné přírodě Ausseerland-Salzkammergut. Už v císařských dobách „vládci z města“ oceňovali relaxační účinky vzduchu bohatého na kyslík a množství rozsáhlých lesů. Takhle je naše idylická horská vesnička Tauplitz jedním z nejstarších prázdninových středisek v Alpách... a v apartmánovém domě Schwaiger bydlíte přímo uprostřed horské vesničky a uprostřed Rakouska.

KULINÁŘSKÁ VÝBORNÁ KUCHYNĚ
V restauraci Schwaiger je to sám hostitel, kdo hýčká hosty kulinářskými specialitami. Poctivé řemeslo v kuchyni a kvalitní potraviny, některé přímo z našeho regionu. Odměnou je několik ocenění: Získali jsme AMA-Gastrosiegel za přípravu čerstvých a regionálních potravin. Jako ambasadoři dobrého vkusu, zdravé výživy s kvalitním „jídlem“ a udržovanou kulturou stolování jsme dostali ocenění Kulinarium Steiermark. Nejdůležitějším oceněním je a zůstává pozitivní zpětná vazba od našich hostů!

4 NOVÉ APARTMÁNY VE KTERÝCH SE BUDETE CÍTIT DOBŘE
Naše komfortně zařízené apartmány nabízejí optimální prostředí pro vaši nezapomenutelnou dovolenou v Ausseerlandu. Disponují kvalitní jídelnou s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním koutem, ložnicí, koupelnou, WC a předsíní s šatní skříní a pojmou 2-4 osoby. Všechny naše apartmány jsou samozřejmě vybaveny také TV se satelitním příjmem, rádiem a WiFi. V Bad Mitterndorfu v Ausseerland-Salzkammergut se u nás budete určitě cítit obzvlášť dobře!

Těšíme se, že vás budeme hýčkat v nádherném Ausseerland-Salzkammergut.
Vaši hostitelé
Rodina SchwaigerSlužby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Appartementhaus Schwaiger


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto