wellness


Ze studeného do teplého...znamená v Ausseerlandu ze sněhu do termálních lázní.

Zdraví je velmi důležité! Kromě mnoha rekreačních příležitostí v nedotčené přírodě si mohou ti, kteří hledají relaxaci, užít uklidňující koupele a relaxační sauny. Wellness a zimní sporty jsou zde blíže než kdekoli jinde. Perfektní blahodárný doplněk k ledovému sportovnímu potěšení. A to celé završují četné doplňkové wellness nabídky.

GrimmingTherme a 4**** Clubhotel Aldiana Salzkammergut se nachází uprostřed jedinečné horské kulisy v údolí Bad Mitterndorf.
Odpočiňte si uprostřed Ausseerlandu. V areálu termálního koupaliště lákají k relaxaci 4 termální bazény s podlahovými tryskami, masážními tryskami a perličkovými lehátky i dostatečné relaxační úrovně s nádherným výhledem na horskou scenérii.

Požitek v sauně s panoramatickým výhledem. Saunová část GrimmingTherme zahrnuje sedm vnitřních saun a 3 venkovní sauny, vyhrazenou část pro dámy a vnitřní a venkovní bazény. Vrcholem saunové vesničky je "Alm-Sauna" - obrovská rustikální srubová sauna. Ze saunové vesničky je navíc jedinečný výhled na impozantní masiv Grimming.

Wellness & Beauty
Ve wellness a beauty centru „Welldiana“, které je přímo propojeno s termálními lázněmi a klubovým hotelem, se vše točí kolem vás a vašich potřeb pohody – ať už klasické masáže nebo masáže z celého světa, fyzioterapeutické procedury, kosmetika nebo inovativní Ultrazvukové ošetření pro redukci tuku. Vysoce kvalifikovaný tým se těší na to, jak ozvláštní vaše wellness chvíle.

Sportovní kurzy pro lázeňské hosty zdarma
Informace také na: https://www.grimming-therme.com/therme/aktion-events/sportprogramm/

Plavat a jíst
Nechte se hýčkat u bohaté snídaně formou bufetu (mezi 7:00 a 11:00) v Clubhotel Aldiana Salzkammergut a poté relaxujte celý den v GrimmingTherme za € 39, - nebo si užijte fantastickou termální a saunovou krajinu GrimmingTherme po dobu 4 hodin a v večer zažijte skvělý bufet v restauraci klubového hotelu s vynikajícími kulinářskými specialitami za € 44,00 (gala večeře každý pátek za € 54,00).
Konec koupání v termálních lázních: 21:45
Sauna je otevřena denně od 9 do 22 hodin. Wellness a beauty centrum, které přímo navazuje na termální koupaliště, je pro vás otevřeno denně od 10 do 13 a od 14 do 19 hodin.

Další speciální otevírací doby naleznete na domovské stránce www.grimming-therme.com.
• otevřeno denně
Obecné informace o ceně
Všechny ceny najdete na domovské stránce www.grimming-therme.com.

wellness


Narzissen Vital Resort **** Bad Aussee
Bad Aussee, Štýrsko, Rakousko

Aktivita a zdraví uprostřed krásné přírodní krajiny Ausseerland-Salzkammergut, to je solná lázeň & Vitalresort Bad Aussee v geografickém středu Rakouska jako kombinace solné lázně a připojeného hotelu.
Narzissen Vital Resort se skládá ze dvou prvků, solné lázně s velkou saunou a vitality centra s prostory medical wellness a medical fitness. Venkovní slaný bazén , který je propojen s koupací halou, nabízí ideální kombinaci koupání ve slané vodě a nádherné krajiny Ausseerland - Salzkammergut. Ale i z koupaliště je koupání s výhledem na Dachstein přes velkorysá okna skutečným potěšením!

Unikátní solný krystal obsahuje solnou jeskyni se solným jezerem a solnou parní lázeň. Zde můžete relaxovat při tlumeném světle a podvodní hudbě v prostředí se sníženými podněty. V bazénu s narcisy a relaxačním bazénu se můžete uvelebit na bublajících lehátkách nebo si užít masážní trysky.

V multifunkčním bazénu jsou 3 plavecké dráhy, takže i ti sportovněji založení si přijdou na své. Prostorná sauna v Narzissen Bad Aussee zahrnuje 4 sauny a parní lázeň. Každá sauna nabízí nádherný výhled na pohoří Aussee. Zde vás bude hýčkat denně se měnící infuzní program.
Jako medical wellness chápeme holistickou krásu kombinovanou s lékařským know-how. Zde se můžete nechat jednou provždy hýčkat četnými wellness nabídkami, jako jsou masáže, koupele, zábaly a zábaly, peelingy a řada zdravotních nabídek.

Naše privátní lázně jsou velmi oblíbené pro párové procedury. Léčba má v Bad Aussee dlouhou tradici. Lázeňská a terapeutická oblast nabízí četné lázeňské procedury k posílení těla, mysli a duše.
Fitness studio v Narzissen Bad Aussee je vybaveno nejmodernějším vybavením. Trénink s nadhledem - to na návštěvníka čeká. Ale to není vše.Kvalifikovaný tým trenérů a fyzioterapeutů, pod lékařským dohledem Dr. med. Lindi, svůj zdravotní stav a použijte to k vytvoření vašeho osobního tréninkového plánu.

Přímo propojený s koupelnou nabízí Narzissen Vital Resort **** ideální podmínky pro aktivní, wellness nebo zdravotní dovolenou.

Otevírací doba
Medical wellness: denně od 8 do 19 hodin.
Cure & Therapy: Po - Pá od 8:00 do 20:00.
So od 8 do 16 hodin.
Zdravotní konzultace: denně od 8 do 21 hodin.

Ceny
Obecné informace o ceně
Ceny naleznete na místě.

SLEVA CENA S KARTOU
Celodenní vstup do solné lázně: € 20,00
4h solanková koupel: € 16,00
Večerní sazba od 16:30: € 13,00
• Zimní karta Salzkammergut

SLEVA CENA S KARTOU
Denní vstup do solankového bazénu: € 21,00
4h solanková koupel: € 17,00
Večerní sazba od 16:30: € 13,00

© Fotografie a obrázky

AUSSEERLAND


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto