AKCEACHENSEE CAMP NA SNĚŽNICÍCH

Výlety na sněžnicích - tento zimní sport umožňuje zážitek daleko od zimních turistických tras v nedotčeném hlubokém sněhu. Poznávací cestě křupajícím sněhem, zimní přírodou, čistým horským vzduchem nestojí téměř nic v cestě. Chcete se dozvědět vše o výletech na sněžnicích?

Kemp na sněžnicích u Achensee završuje vaše zimní zážitky a nabízí účastníkům možnost získat základ pro větší bezpečnost v této oblasti. Ve dnech 5. a 6. března 2022 se účastníci teoreticky i prakticky seznámí s nejdůležitějšími informacemi a chováním na téma pohyb na sněžnicích. Během tohoto 2 denního kempu vás vyučují a doprovázejí státem certifikovaní horští a lyžařští průvodci. Obsah výuky sahá od taktických tipů pro plánování túr, chování v případě laviny a rozpoznávání nebezpečných míst až po výběr správného vybavení.

Účastníci přenocují v hotelu Bergland v Pertisau. Po společné teplé večeři by měla jako informativní a poučné zakončení dne působit přednáška na témata jako vhodný materiál, vysokohorské nebezpečí & chování v případě pádu laviny. Druhý den je plný fyzické námahy a realizace naučeného obsahu uprostřed zimní krajiny regionu Achensee. Přijíždíte raději o den dříve, odpočatí? Žádný problém, zde najdete volně dostupné ubytování nebo nás kontaktujte přímo, rádi pomůžeme.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/?re-product-id=160371

AKCE


ACHENSEE SKIALPY CAMP

Lyžařské túry jsou velmi oblíbené. S tuleními pásy ráno na horu. Námaha při namáhavém výstupu je odměněna grandiózním sjezdem v hlubokém sněhu. V okolí Achensee najdete skutečné vysněné oblasti. Pokud se chcete naučit na skialpech od nuly nebo si rozšířit své znalosti, jednoduše se zaregistrujte na jeden ze tří skialpových kempů, které se budou konat v lednu a únoru 2022.
Ve dnech 15./16. ledna, 29./30. ledna nebo 03/04. února 2022 poskytují státem certifikovaní horští a lyžařští průvodci na školení bezpečnosti, jak se správně chovat na hoře - nejen v nouzových situacích. To samozřejmě zahrnuje i manipulaci s lavinovým vysílačem, sondou a lopatou. A především jak adekvátně posuzovat trasy, terén a hlavně svou osobní kondici. Po teoretických základech je dostatek času na praxi: K tomu poskytnou vybavení Ortovox, Völkl, Kästle a Ski Trab své nejnovější vybavení, než se profesionálové vydají na prohlídky s průvodcem po nejkrásnějších místech Rofanských hor.

Účastníci skialpinistického kempu Achensee přenocují na Erfurter Hütte na Rofanu. Večer bude pozvánka na přednášku na téma „Nouzová lavinová situace“. Přednáška nabitá spoustou zajímavostí o lavinách, sněhových podmínkách a o tom, co dělat v nouzových situacích, zajistí pohodový a poučný sobotní večer na chatě. Přijíždíte raději o den dříve, odpočatí? Žádný problém, zde najdete volně dostupné ubytování nebo nás kontaktujte přímo, rádi pomůžeme.

https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/?re-product-id=103187

ACHENSEE DNY BALÓNOVÉHO LÉTÁNÍ

POUZE S VĚTREM - nastupte, vzlétněte a buďte svobodní. Pokud chcete zažít tento výjimečný okamžik a užít si pohled na zasněženou krajinu Achensee z vysokých výšin, měli byste si poznamenat Mezinárodní balonové dny Achensee od 7. do 13. března 2022.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/?re-product-id=104607

BĚŽECKÝ CAMP ACHENSEE
Region Achensee jako špičková tyrolská běžkařská destinace s více než 200 kilometry běžeckých tratí různých stupňů obtížnosti nabízí běžecký kemp pro začátečníky a ty, kteří se ke sportu vracejí. V lednu 2022 jsou na výběr dva termíny: 14. až 16. ledna pro klasické běžkaře a 21. až 23. ledna 2022 pro bruslaře.
Ať už klasika nebo bruslení, kempy trvají tři dny a učí začátečníky běžeckému sportu zdola nahoru, pokročilejší zase tipy na úspěšný návrat do života. Trenéři a profesionálové vás provedou programem v malých skupinkách, součástí balíčku jsou i testy materiálu, voskové tipy, ubytování, strava a taštička na dobroty.
Velkolepá přírodní krajina je jednou z předností regionu Achensee, druhá mimořádně dobrá infrastruktura pro běžkaře. Pokud byste se chtěli o běžkařských tratích na Achensee dozvědět předem, klikněte na maps.achensee.com nebo si stáhněte mapu běžkařských tras
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/?re-product-id=103272

AKCE

© Fotografie a obrázky

ACHENSEE


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto