AKCE


VIRTUÁLNÍ BĚŽECKÝ-CHALLENGE
Ať už bruslení nebo klasický styl, ať už začátečník nebo pokročilý – běh na lyžích je jedním z nejkrásnějších a nejzdravějších sportů, které nám zima nabízí. Pokud jste nadšení běžkaři a hledáte speciální výzvu, virtuální běžkařská výzva Achensee ve spolupráci s xc-ski.de je přesně pro vás. Pod heslem „Být přitom je všechno“ si můžete vyzkoušet dvě výzvy a vyhrát skvělé ceny. Díky našim spolupracujícím partnerům toho na vás čeká mnoho, od soukromých lekcí běžeckého lyžování až po ležérní outdoorové topy. Jste zvědavý? Pak se vydejte na stopu, připravte se, jeďte!

BĚŽKÝ CAMP ACHENSEE
Je to jeden z nejzdravějších sportů ze všech: Běh na lyžích nejen podporuje vytrvalost, ale je také dokonalým procvičením celého těla, protože při běhu na lyžích jsou využívány téměř všechny svalové skupiny. Přidejte k tomu čerstvý zimní vzduch – a je tu také spousta krásy pro oko, když se na úzkých prknech pohybujete zasněženou zimní krajinou.

Nezáleží na tom, zda klasické běžky nebo bruslení: Pokud se chcete naučit běh na lyžích nebo se k běžkování vrátit po přestávce na běžkách, můžete od ledna přijet na běžecké kempy Achensee Přesně od 12. do 14. ledna 2024 (klasika) a od 19. ledna do 21. ledna 2024 (bruslení). Kromě seznámení se základní technikou běžeckého lyžování poskytují kempy také tipy na materiál, vosk a techniku a dokonce budete informováni o správné výživě. A samozřejmě nechybí ani útulná část s pohodovým povídáním nebo společným zastavením na alpské pastvině.
Běžecký kemp Achensee 2024 (bruslení) je již plně obsazen.
Běháte klasickým stylem? Pak využijte příležitosti a pořiďte si vstupenku hned teď. Ještě jsou volná místa.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/achensee-erlebnisse/achensee-langlaufcamp/

AKCE


ACHENSEE SKITOURENCAMPS

Ne nadarmo je skitouring extrémně populární. Vylézt na horu s kůží na lyžích a užít si nádherné sjezdovky v hlubokém sněhu jako odměnu za námahu při výstupu je jedinečným zimním sportovním zážitkem. Kolem jezera Achensee najdete skutečné vysněné lyžařské oblasti.
Pokud byste se chtěli naučit tento speciální sport od nuly nebo rozšířit své stávající know-how, zaregistrujte se na některý z našich skitouringových kempů v Achensee! Od 20./21. ledna, 27./28 ledna a 01/02 února 2024 vám státem certifikovaní horští a lyžařští průvodci představí „umění skitouringu“. V kempech se samozřejmě také naučíte, jak se připravit na mimořádné události a správně posoudit trasy, terén a vlastní kondici. Po teoretických základech je na kempech samozřejmě dostatek času i na praxi: konfekci ORTOVOX, Völkl a Ski Trab k tomu poskytují své nejnovější vybavení.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/achensee-erlebnisse/achensee-skitourencamp/

ACHENSEE CAMP NA SNĚŽNICÍCH

Pohádkové zasněžené lesy, čistý vzduch - a také ty nejkrásnější výhledy: zimní turistika je nádherná. Po vyčištěných cestách se můžete nejen toulat krajinou, ale také se z nich plahočit hlubokým sněhem. Jak je možné se nepotopit? Se sněžnicemi! Nejlepší tipy a triky a na co je třeba pamatovat při sněžnicích v kempu na sněžnicích Achensee. Na sněžnicovém kempu Achensee od 1. do 3. března 2024 se seznámíte s teorií i praxí jízdy na sněžnicích. Nejde jen o procházku sněhem po „velkých plotnách“ na nohou, ale také o správné a bezpečné chování v přírodě a ohleduplnost ke zvířatům, která tam žijí.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/achensee-erlebnisse/achensee-schneeschuhcamp/

MEZINÁRODNÍ DNY BALÓNOVÉHO LÉTÁNÍ V ACHENSÉ

Let balónem v zimě je zvláštní zážitek. Tichá plovoucí a 360stupňová panoramata, která lze vidět pouze z této perspektivy: zasněženou krajinu, horské velikány v horách Rofan a Karwendel a temně modré jezero Achensee. Pokud byste si chtěli sami zajezdit na balonu, podívejte se na Achensee Balloon Days, které se budou konat od 13. ledna do 20. ledna 2024. Na programu je také další speciální vrchol: Nightglow - balónky připevněné k zemi svítí a rozsvěcují noc.

Slunce se stále schovává za vrcholky, nad jezerem se snášejí ranní mlhy, atmosféra je mystická a vzrušení velké. Brzy vyrazí, barevné balónky, daleko za hory, kde je nejen úchvatný výhled, ale také pocit svobody je neomezený.
https://www.achensee.com/achensee-erlebnisshop/achensee-erlebnisse/achensee-ballontage/

SPLITBOARD FESTIVAL AM ACHENSEE

Stoupat, testovat, užívat si: Toto je motto, pod kterým bude Splitboard Festival od 12. do 14. ledna 2024 přitahovat freeridery a fanoušky hlubokého sněhu z celé Evropy k jezeru Achensee. Splitboardový víkend v podání Sport Conrad nabízí mnoho vrcholů. Abyste mohli splitboardistům nabídnout skvělou platformu, můžete zažít všechny aspekty turistiky se snowboardy, které jsou rozděleny na lyže pro výstup a jednoduše opět sestaveny pro sjezd.
Vrcholem největšího testu splitboardu v Evropě u jezera Achensee je široká nabídka zájezdů. Všechny úrovně dovedností si zde přijdou na své. Zkušení horští a lyžařští průvodci poskytují tipy na výlety, lavinové znalosti a vedou účastníky nedotčenou přírodou na krásné vrcholy regionu. Pak přichází na řadu „první lajny“ v prachovém sněhu, které jsou „všeobjímající blažeností“ každého fanouška splitboardu. Věděl jsi? Tuto zimu si na své přijdou i akční děti. Řada výrobců zabalila své dětské vybavení. Přijďte si vyzkoušet jízdu a prozkoumat region na výletech pro rodiny. Doprovázet vás budou dětští horští vůdci, kteří se postarají o maximální zimní radovánky a bezpečnost v terénu.
https://www.splitboard-festival.de/

AKCE

© Fotografie a obrázky

ACHENSEE


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto