Achensee - nádherný areál, kde jen zřídka kdy zažijete frontu na lanovku.

Achensee - nádherný areál, kde jen zřídka kdy zažijete frontu na lanovku.

Celá oblast Tirols Sport & Vital Park Achensee spolu s největším tyrolským jezerem Achensee se rozkládá v úzkém údolí mezi Rofanskými horami a masívem Karwendel v nadmořské výšce 930 - 1780 m. Region působí takřka jako fjord, který skrývá velmi pěkné a kvalitní lyžařské areály.

Achensee nabízí nezapomenutelnou dovolenou pro každého. Malebná krajina vám otevírá bránu do pohádkového světa. Strmé vrcholky hor lemují břehy jezera, a tyčí se mezi pěti malebnými vesničkami.

Oblast nabízí možnost vyzkoušet si přes 50 druhů sportovních aktivit, které přináší další zimní radovánky. Od náročného dobrodružství v horách až po romantické procházky okolo jezera zasněženou krajinou.

ZIMNÍ DOVOLENÁ V ACHENSEE Region Achensee, který se nachází v úchvatné přírodní scenérii, přitahuje pestrou nabídkou kvalitní dovolené i v zimě. Zvláště rodiny si při lyžování přijdou na své. A pro běžkaře je region již dlouho dobu špičkovým lyžařským střediskem.

Unikátní krajina největšího jezera v Tyrolsku mluví sama za sebe: zasněžené vrcholy, pět malebných vesnic a bílá třpytící se krajina, přináší magické kouzlo zimy. Kombinace dokonalé nabídky běžeckého a alpského lyžování, lyžařských túr, zimní turistiky a s novými sporty paragliding a kiting Vám přinese nádhernou dovolenou plnou zážitků, kdy Vám srdce bude být rychleji.

Region je jedinečný známý svou dokonalou a širokou sítí běžeckých tras.
S více než 200 kilometrů tras pro klasické běžkaře a bruslaře, samostatnou cvičební stezkou, úpravou a zasněžováním tras si Achensee drží post Top-destinace běžeckého lyžování.

Region Achensee nabízí celkem čtyři lyžařské oblasti a dvě cvičné zařízení s 53 km sjezdovek. Tyto oblasti jsou známé především díky velkému pohodlí pro rodiny a speciální nabídce pro lyžaře. Šest lyžařských škol nabízí vhodné kurzy.

Ti, kteří chtějí prozkoumat zimní krajinu v Achensee mimo sjezdovky, se mohou odreagovat na pěti sáňkařských drahách nebo relaxovat v saních tažených koňmi nebo vyzkoušet jízdu v jednom z Karwendelských údolých. Region je tak jedinečným útočištěm pro ty, kteří se chtějí aktivně zotavit z každodenního stresu.

© Fotografie a obrázky

ACHENSEE


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto