Projekt ALPIN

ALPINski.cz
Zimní internetové stránky věnující se rakouským lyžařským střediskům. Podrobný popis lyžařských areálů, panoramatické mapky sjezdovek, kompletní ceníky skipasů, informace o dalších zimních aktivitách, běžeckém lyžování, sáňkování, bruslení a jiných. Stejně jako na letních stránkách je zde rozšířená nabídka ubytovacích objektů s podrobnými popisy a prolinky na jejich domovské stránky. Stránky jsou v průběhu zimní sezóny několikrát aktualizovány. Všechny texty jsou překládány přímo ze zdrojů rakouských turistických kanceláří a podléhají jejich korektuře. Rakouské lyžařské areály vás s radostí očekávají!

ALPINholiday.cz
Webové stránky jsou určené pro výběr a plánování aktivní dovolené. Seznámíte se zde s podrobnými informacemi regionů. Informace jsou rozvedené do podrobností, abyste měli jasnou představu o aktivitách, které při své dovolené chcete využívat. Stejně tak i nabídka ubytovacích zařízení je popsána podrobně s mnoha fotografiemi. Tyto strany jsou v provozu po celý rok. Aktualizace je prováděná od ledna do konce března. Hosté, kteří dávají přednost při výběru dovolené prostřednictvím internetu naleznou zde přímé odkazy na domácí webové stránky ubytovacích objektů a jejich mailové kontakty.

ALPINgolf.cz
Internetové stránky zaměřené na příznivce golfu. V průběhu celé golfové sezóny budete mít přehled o výhodných hrách na rakouských hřištích. Získáte zde aktuální informace o turnajích pořádaných na zahraničních hřištích, cenách green fee a dalších služeb, naleznete zde výhodné golfové pobyty a další informace přímo od klubů alpských hřišť. Uveden je zde i seznam turnajů po České republice, na kterých se s námi můžete osobně setkat. Po skončení turnajů jsou zde vyhlášeni výtězové vaucherů. Golfová hřiště v Alpách vás okouzlí svou neotřelou podobou, krásným čerstvým travnatým povrchem fervejí a neopakovatelnou scenérií hor.

ALPINfamily.cz
Internetové stránky obsahují podrobný výpis služeb hotelů s velkým množstvím fotografií a další dokumentace celého projektu. Veškeré podklady jsou poskytované přímo majiteli hotelu. Pro čerpání výhod je možné se registrovat online. Objednejte si pravidelný odběr měsíčních newsletterů, které vám budou přinášet aktuální novinky a slevy. Jednou do roka bude vylosována rodina, která prožije víkend ve family hotelu.

ALPINspa.cz
Podrobné informace o lázeňských službách, wellness a kosmetické péče získáte na našich internetových stránkách. Dozvíte se o jednotlivých platformách projektu a nejvýhodnějších aktuálních nabídkách, které vám poslouží při výběru. Objednejte si pravidelný odběr měsíčních newsletterů, které vám budou přinášet aktuální novinky a slevy. Jednou ročně bude vylosován šťastný výherce výkendového wellness pobytu.

Aktuálně

Alpenwellness Hotel Gasteigerhof
Odpočiňte si na pár dní a užijte si první zatáčky na čerstvém sněhu!
Nabízíme vám ubytování v Alpenwellnesshotel Gasteigerhof****
• ...

Napsali

DNY ALPSKÝCH REGIONŮ
Zveme vás na návštěvu expozic alpských regionů na výstavách Holiday World a Sport Life. Na nově připravovaných výstavách se ...

Partneři