LYŽOVÁNÍ


Lyžařské středisko Wildkogel-Arena

Rodinné lyžařské středisko Wildkogel-Arena v rekreační oblasti Národního parku Vysoké Taury nabízí se svými 75 km skvěle připravených, přírodním sněhem zasněžených sjezdovek a úžasný zimní sportovní zážitek pro začátečníky i pokročilé. Lanovkami Wildkogelbahn v Neukirchen a Smaragdbahn v Brambergu se pohodlně dostanete do nadmořské výšky 2.100 m, kde na Vás čeká překrásný výhled na mnoho třítisícových vrcholů Vysokých Taur.
Jakmile jste nahoře, máte ideální podmínky pro široké množství různých zimních sportů. Díky rozdílným stupňům obtížnosti zahrnujícím převážně modré a červené sjezdovky, vyhovuje toto lyžařské středisko rodinám, začátečníkům a znovu začínajícím lyžařům.
A navíc se můžete vydat do přilehlých lyžařských oblastí, jako jsou například Zillertal Arena a Kitzbühlské Alpy - zahrnující celkem okolo 300 kilometrů sjezdovek. Stejně tak i zimní turisté a ti kteří si zkrátka rádi vychutnávají horské slunce, u nás zaručeně najdou kousek svého ráje.

Data:
5 kabinkových lanovek
4 sedačkové lanovky, z toho 2 šestisedadlové a 2 čtyřsedadlové
10 vleků klasických nebo pro začátečníky
Několik kouzelných koberců

75 km sjezdovek, z toho:
35 km modrých (stupeň obtížnosti: lehké)
30 km červených (stupeň obtížnosti: středně obtížné)
10 km černých (stupeň obtížnosti: těžké)

1 x 14 km dlouhá sáňkařská dráha
1 x Funslope & Familypark

NOVINKA: Funslope & Familypark
Opravdový trhák pro nováčky i profíky: nová Family Fun Arena s neodolatelně prudkými zatáčkami, s rozbouřenými sněhovými vlnami a obrovským sněžným šnekem – tobogánem. Snowboardisté a ostatní milovníci freestylu si zde přijdou na své a překonají sami sebe. Nováčci se mohou rozjezdit na mírných skokáncích a širokých překážkách.

LYŽOVÁNÍ

10-ti kabinová lanovka "Ganzer X-press"
Pro zvýšení kvality a ještě více komfortu tu pro vás bude od této zimní sezóny nová 10-ti kabinová lanovka "Ganzer X-press". Tato nová kabinová lanovka vede od Ganzer Grundalpe na Pfeifferköpfl, kde se bude křížit se stávající 6-ti sedačkovou lanovkou. Horská stanice nové kabinové lanovky se bude nacházet ca. 60 m západně od stávající horské stanice lanovky Pfeifferköpfllift.
Můžete se těšit na 2,5 km nových sjezdovek, které budou samozřejmě podporovány i umělým zasněžování.

LYŽOVÁNÍ

© Fotografie a obrázky

WILDKOGEL-ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto