OBLAST


Lyžařská aréna Wildkogel leží v srdci Kitzbühelských Alp. Vrchol Wildkogel slibuje nejlepší výhledy na třítisícovky Národního parku Vysoké Taury a Grossvenediger (3.674 m n.m.) - mnozí považují tuto vyhlídku za nejkrásnější z celé oblasti Oberpinzgau.
Lyžařská arena Wildkogel je zajímavá širokými sjezovými tratěmi s lehkou a střední obtížností a nabízí ideální podmínky na lyžování především pro rodiny s dětmi, zdatné lyžaře, snowboardisty a carvinisty. Oblast je také ideální i pro milovníky hlubokého sněhu, jelikož zde najdou i svahy pro freerid. S jistotou sněhu můžete počítat od prosince do dubna.

Neukirchen
Neukirchen am Großvenediger (856 m n. m.) je takzvaným „vzácným klenotem“ v srdci národního parku Hohe Tauern. Díky svému vývoji v průběhu staletí a příkladnou zachovalostí vesnice, získal Neukirchen několik i mezinárodních ocenění. Rakouské nejvyšší hory jsou krásným pozadí idylické vesnice, která svým hostům nabízí nepřeberné množství pokladů. Dovolená, komfort, relaxace, sportovní zařízení a pestrá kulturní zábava nadchne každého návštěvníka.

Bramberg
Smaragdová vesnice Bramberg am Wildkogel – je původní, tradiční vesnicí, která se vyznačuje svou pohostinností po celá desetiletí. Bramberg je jedinečný, svými nalezišti smaragdů, které můžete shlédnout v místním muzeu.

OBLAST

Obě vesnice nabízí velké množství ubytovacích zařízení, která si můžete vybrat podle vašich představ.

Neukirchen am Grossvenediger je dokonalé eldorado pro milovníky zimy. Z nabídky si vyberou jak rodiny s dětmi, tak i romantické duše nebo příznivci rychlých sjezdů. O perfektní zážitky se postará okolní příroda, skvělé možnosti zimních sportů a nádherný panoramatický výhled na okolí.

Bramberg am Wildkogel nabízí pestré možnosti zimního střediska pro vaši dovolenou. 14 km dlouhá sjezdovka od arény Wildkogel až k centru Brambergu je raritou. Pro běžkaře jsou zde nekonečně dlouhé tratě v perfektním stavu, pro sáňkaře nádherné svahy a pro příznivce zimního vandrování, procházky v hlubokém sněhu okolní přírodou. Dobrodruzi pak pocítí pravý adrenalin při tandemovém seskoku. Prostě každý si přijde na své.

OBLAST

© Fotografie a obrázky

WILDKOGEL-ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto