Vítejte v Lunagu

Vítejte v LunaguSalzburger Lungau skutečný sníh, skutečné štěstí

Spousta slunce a ještě více sněhu - tak se ukazuje Salzburger Lungau v celé své zimní kráse. Salzburger Lungau leží v nadmořské výšce nad 1000 m a nabízí tak ideální podmínky pro všechny milovníky zimy a sjezdového lyžování. Lungau je považováno za nejslunnější region Rakouska a tak se lyžaři, zimní turisté a běžkaři mohou těšit na svěží čerstvý vzduch a křehké vrzání čerstvě napadlého prašanu.

Zábava na lyžích pro celou rodinu
Jen dobrých 100 km od Mozartova města Salzburg a přesto již na druhé straně Taur leží Salzburger Lungau.
Prázdninový region, jež je nejjižnější částí Salcburska, je považován za "tajný tip" pro nádhernou dovolenou. Zde si každý může užívat jak zábavu na sjezdovkách, tak klid a zimní idylu v přírodě.
Tři lyžařské oblasti s přes 150 km stoprocentně zasněžených sjezdových tratí se postarají o zábavu pro celou rodinu.
Moderní lanovky a útulné horské chaty doplňují zimní zábavu v lyžařských oblastech Kaschberg-Aineck, Grosseck-Speiereck, a Faninberg.
V údolí zase naleznete přes 150 km perfektně upravených běžeckých stop, jak pro klasický styl, tak pro skating.

Zasněžená sedla hlubokou vrstvou sněhu pro skialpinisty, požitkáře milující jízdu na saních s koňským spřežením a pro romantiky
Nezáleží až tak na tom, zda bydlíte v rodinném hotelu, tradičním gasthofu, panorama-chaletu nebo v biobauernhofu. V nadmořské výšce nad 1.000 m si budete v 15 malebných městečkách užívat salcburskou pohostinnost na každém kroku. Nejslunnější Rakouský region je považován se svými sedmi údolími za Eldorado pro skialpinisty, pro které je výstup stejným vzrušením, jako sjezd do údolí hlubokým sněhem. Široká a přehledně značená síť zimních turistických tras zve všechny milovníky přírody do nezapomenutelného zimního světa. Romantické jízdy na saních s koňským spřežením se zastavením ve vyhřátých horských chatách potěší každého účastníka.

Nabytí nových sil a energie "UNESCO Biosférní park Salzburger Lungau"
Salzburger Lungau je známé jako „klimatický ostrov“. Poloha mezi Radstadtskými Taury a Korutanským Nockberským pohořím působí tak, že Lungau je obzvláště dobře chráněné před větrem a díky tomu se zde také tvoří jen velmi málo mlhy.
Čistý vzduch a velmi dobrá kvalita vody je pro vaši dovolenou velkou devizou. Vysokohorský vzduch napomáhá při léčbě s dýchacími problémy a optimalizuje vytrvalost organismu.
Do Salzburger Lungau vede přímá dálnice Tauernautobahn, díky níž se na vaši dovolenou přepravíte rychle a spolehlivě.

© Fotografie a obrázky

SALZBURGER LUNGAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto