KREISCHBERG

Sezóna 2015/2016: 5.12. 2015 - 3.4. 2016

Kreischberg nejlépe hodnocený trendi lyžařský region nabízí extra široké a prvotřídně upravené sjezdovky pro skutečný požitek z carvingové jízdy na lyžích a snowboardu. 14 lanovek a vleků, 40 km sjezdovek pro celou rodinu, Tubing Aréna, Rennstrecke sjezd s měřením rychlosti, Speedstrecke s radarovým měřením, Trampolin, Yabaa Dabba Doo-svět a Dinowald, to vše naleznete na jednom místě.

Zábavu jak pro mladé, tak i dříve narozené slibuje Tubing Arena a kreischbergská sáňkařská dráha. V Yabaa Dabba Doo světě se prohánějí Fred, Wilma a Barney a v Dino-parku se vydovádíte na trampolíně. Pak jdou první obloučky samy od sebe. Pro začátečníky je v dětském světě připraven kouzelný koberec, dětské vleky zvlněná dráha a spousta zábavy.

Větší jistota sněhu než dříve!
V letních měsících se na Kreischbergu pilně pracovalo. Část „Rosenkranz“ byla pro novou sezónu vybavena novým zasněžovacím systémem, který vyplnil poslední mezeru umělého zasněžování. V tuto chvíli je prakticky zasněžována celá lyžařská oblast.

NOVĚ: Snowpark Kreischberg
Rok po mimořádném Mistrovství světa Freestyle Ski a Snowboard 2015 nabízí Kreischberg Funpark v novém designu! „Snowpark Kreischberg“ leží ve výšce 1.900 m n. m. v části „Sunshine Lifte“ a skládá se z „Medium Line“, „Beginner Line“, Halfpipe a na začátku Freestyle scény.

NOVĚ: Procházky zasněženou krajinou ve výšce 1.800 m n. m.
Se zimní sezónou 2015/16 přichází dvě nové turistické trasy, které jsou pravidelně upravované a zasněžované! Obě trasy začínají u horní stanice lanovky Kreischberg Sechsergondelbahn. První „Kreischberg See Runde“ je příjemná hodinová procházka okolo jezera, které je srdcem zásobárny vody. Druhá trasa „Zirben Wanderweg“ vede borovicovým lesem k údolní stanici lanovky Rosenkranz. Tato procházka trvá zhruba dvě hodiny. Na obě cesty se mohou napojit i lyžaři a snowbardisté.

Kreischberg & Lachtal nejoblíbenější místa pro lyžování!
2 oblasti – 1 skipas! Při zakoupení vícedenního skipasu máte hned dvojitou radost! Můžete lyžovat jak v oblasti Kreischberg, tak v oblasti Lachtal! To tedy znamená ještě více zábavy, 80 km sjezdovek, 24 lanovek a vleků.

Začátek sezóny 5.12. 2015
• Sjezdovky: 40 km zasněžených sjezdových tratí
Lanovky:
Kreischbergbahn I + II
Orange Sixpack
WM - Bahn - Schopfart
Doppelsesselbahn Rosenkranz
Doppelsesselbahn Ochsenberg a další vleky

Lyžařská panorama Kreischberg
www.kreischberg.at/pistenplan/panorama2014

© Fotografie a obrázky

MURAU - KREISCHBERG


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto