NOVINKY

NOVINKY 2016/2017

FIS Snowboard Weltcup am Kreischberg "Snowboard Slopestyle"
Dva roky po legendárním Světovém poháru Snowboard & Ski Freestyle se Světový pohár vrací opět do Murtalu. V sobotu 14. ledna 2017 se opět utkají nejlepší světový lyžaři a snowboardisté v jízdě na snowboardu v slopestyle. Světového pohár v Kreischbergu začíná!

Snowpark Kreischberg
Freestyle na lyžích a na prkně si užijete na nejvyšší úrovni Snowpark Kreischberg má jediný cíl: vytvořit ideální podmínky pro snowboardisty a freestylisty , kteří jsou na Freestyle jako doma nebo. S vleky Sunshine a Kreischi jsme našli přesně tu ideální polohu pro QParks se skvělým desingem, ve výšce 1.900 m n. m. 3 Kicker Jumps a 1 Wave Run Jump, zajišťují senzaci na překážkách pro začátečníky. Kromě toho jsou zde pro začátečníky 4 Butter Boxes (Dance Floor, Rainbow, Wave, Flat/Down), Banked Pipe a malá Halfpipe pro všechny, kteří tráví své první dny na freestyle scéně. Pro pokročilé je připravena střední scéna s překážkami: Kicker, Tubes, Jibs, Rails a Boxen pro skutečnou zábavu. Snowpark Kreischberg dokonalý prostor s celkem 11 překážkami pro jezdce, kteří chtějí ukázat, co umí. .

Procházky zasněženou krajinou ve výšce 1.800 m n. m.
Vydejte se po nově vybudovaných turistických stezkách nádhernou zimní krajinou v nadmořské výšce 1.800 m. S přicházející sezónou můžete vyrazit na dvě nové trasy na Kreischbergu. Obě dvě zimní turistické trasy začínají u horní stanice lanovky Kreischberg Sechsergondelbahn. První trasa vedoucí okolo jezera „Kreischberg See Runde“ je příjemnou hodinovou procházkou okolo jezera Kreischberg Speichersee. Druhá trasa „Zirben Wanderweg" vede borovicovými lesy k dolní stanici lanovky Rosenkranz. Procházka trvá 2 hod. pohodlnou chůzí. Na obě dvě trasy se kdykoli můžete napojit jak na lyžích tak na snowboardu.

Větší jistota sněhu než dříve!
V letních měsících se na Kreischbergu pilně pracovalo. Část „Rosenkranz“ byla pro novou sezónu vybavena novým zasněžovacím systémem, který vyplnil poslední mezeru umělého zasněžování. V tuto chvíli je prakticky zasněžována celá lyžařská oblast.

Kreischberg & Lachtal nejoblíbenější místa pro lyžování!
2 oblasti – 1 skipas! Při zakoupení vícedenního skipasu máte hned dvojitou radost! Můžete lyžovat jak v oblasti Kreischberg, tak v oblasti Lachtal! To tedy znamená ještě více zábavy, 80 km sjezdovek, 24 lanovek a vleků.

© Fotografie a obrázky

MURAU - KREISCHBERG


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto