Popis

3-HVĚZDIČKOVÝ FAMILYHOTEL SALZBURGER HOF V DINTENU PŘIVÍTÁ RODINY S DĚTMI

Relaxace pro maminky a táty, zábava a hry pro děti - to je to, co nabízí Salzburger Hof v Dienten am Hochkönig. Ve 3-hvězdičkovém hotelu v Salcbursku můžete očekávat pestrý rozmazlovací program: vydatnou kuchyni, čistou relaxaci, služby průvodce Otti Bachera, rozsáhlé služby včetně aktivních hotelových nabídek. Naši malí hosté milují obří hřiště, pomalu se pohybující traktor, hotelový dětský program s péčí o děti a vlastní služby určené exklusivně pro děti.

Poloha dětského hotelu zaručuje zábavu pro všechny věkové skupiny, nachází se uprostřed legendárních hor v masivu Hochkönig. Prozkoumejte region na mnoha turistických trasách – buď můžete sami nebo s našim turistickým průvodcem Otti Bacherem seniorem. Další letní a zimní aktivity jsou nesčetné. Hotel Salzburger Hof v Dientenu vyzývá rodiny, páry a jednotlivce pro nádhernou dovolenou.


NENÍ DOMOV JAKO DOMOV

Prostředí pro pohodlí a nové zážitky
Kouzlo rustikálního zařízení podmiňuje dobré jméno hostitelů a zaměstnanců hotelu, vytváří příjemnou osobní atmosféru. Ve 3-hvězdičkovém hotelu Salzburger Hof budete během vašeho pobytu doprovázeni pohodlím, klidem a vysokým komfortem. Potěšení naleznete i v malých milých detailech, které v hotelu objevíte. Strávíte zde pestrou dovolenou v Salcbursku.


VAŠE RADOSTNÁ RODINNÁ DOVOLENÁ V SALCBURSKU PRÁVĚ ZAČÍNÁ

Vítá vás hostitelská rodina Bacher
Užijte si nádhernou dovolenou s celou rodinou v Rakousku v Salcburku. Rekreační oblast Hochkönig a rodinný hotel Salzburger Hof v Dienten Vás zve na letní a zimní dovolenou v Salcbursku. Nechte se okouzlit srdečností. Již třetí generace rodiny se snaží vytvořit atmosféru, ve které se budete dobře cítit. Osobní péče o hosty a zdvořilý přístup jsou pro ně velice důležité - pocítíte to již při příjezdu. Budou naslouchat vašim přáním a potřebám.

Členové rodiny zajistí, aby všichni hosté měli na dovolenou příjemné vzpomínky: Margit peče zákusky, Otti senior vám bude na požádání průvodcem při vašich výletech a procházkách, Anita je dobrý duchu v domě, Otti junior kraluje v kuchyni a naše děti Patricia, Christoph a Florian zajišťují radost a rozruch v rodinném 3-hvězdičkovém hotelu Salzburger Hof v Dienten am Hochkönig. Matthias, nejmladší "šéf" domu, se těší na kamarády se kterými si bude hrát.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Familienhotel*** Salzburger Hof


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto