Popis

Vítejte v rodinném domě Sennhütt'n v Finkenberg, v Tyrolsku

Relaxujte v našem rodinném domě Sennhütt'n v krásném údolí Zillertal. Dům s rodinnou atmosférou nabízí nezapomenutelný výhled na fascinující pohoří Zillertalu.
V domě je krásný salonek, sušárna bot, bezplatné parkování pro naše hosty, lyžařská škola a půjčovna lyží.
Nechte se unášet tyrolskou pohostinností - budete se cítit jako doma!
Budova leží přímo naproti lanovce Finke Almbahnen, výchozím bodem pro mnohé výlety. V bezprostřední blízkosti jsou dva tenisové kurty, přistávací plocha pro paraglidisty a autobusové zastávky, restaurace, diskotéky, obchody a mnoho dalších v bezprostřední blízkosti dostupné pěšky.
Naše apartmány a dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny v příjemném moderním stylu a jsou vybaveny pro 6 osob. Kromě toho nabízíme i v celém domě zdarma wi-fi. Rádi vám připravíme chutnou snídani nebo výtečnou večeři.

Zima v Zillertalu - Apartment Sennhütt'n

Ledovec Hintertux, nejlepší místo pro každého lyžaře, je jediný lyžařský areál, kde máte zaručené celoroční lyžování. Ať už začínající nebo pokročilí lyžaři, snowboardisti a freerideři, každý si najde svou zábavu, protože to je to, proč je místo tak oblíbené. Slavné středisko Finkenberg v Zillertalu se nachází u vstupu do údolí Tux. Finkenberg je také domov našeho olympijského vítěze Leonharda Stocka.
Finkenberg je malý originální resort, kde najdete odpočinek a relaxaci, ale také zábavu a akci. V letních měsících můžete vyjet od našeho domu na svém kole na výlet údolím nebo na horské cesty. Pokud chcete zažít adrenalin, můžeme doporučit kluzák let s přímým přistání před naším domem či lezení na okolní hory a skály.

Nejlepší je, abyste svou dovolenou začali v našem rodinném domě!
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Appartementhaus Sennhütt'n


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto