Popis

Vřelá pohostinnost v údolí Tuxertal
Prožijte dovolenou s naší pohostinnou rodinou Fankhauser ve 4hvězdičkovém hotelu v Hintertuxu

Vítejte v rodinném 4hvězdičkovém hotelu v Hintertuxu, s výhledem na majestátní ledovec Hintertux, jediné celoroční lyžařské středisko v Rakousku. Užijte si relaxační, aktivní a příjemnou dovolenou uprostřed rozmanité sportovní a turistické oblasti a v blízkosti lyžařského a ledovcového světa Zillertal 3000. Těšíme se na vás brzy!

Na stezce přírody
4-hvězdičkový hotel v údolí Tuxertal, v lyžařské a turistické oblasti Zillertalské Alpy

Milujeme náš domov. Široké údolí, tyčící se hory, výhled na třpytivý ledovec Hintertux, který svítí jasně bílá po celý rok. Turistické stezky na pastvinách, krásné panoramatické výlety a pestré sjezdovky. Starobylé chatrče a srdeční lidé. Náš domov je váš domov při dovolené. Vítejte v přátelském hotelu v Tuxertu se 4 hvězdičkami!

Hotel v oblasti Tux: Naše historie a filozofie
Zjistěte, odkud přicházíme a co nás vede!

Základním kamenem dnešního hotelu Berghaus byl položen v padesátých letech minulého století. V době zvyšování horské turistiky v Tyrolsku založil Franz Fankhauser hostinec "Texas Milchtrinkstube" včetně čtyř pokojů, které byly v roce 1961 přejmenovány na "Alte Hütte". Čím více a více přijíždělo hostů do Tuxertalu, objek byl neustále přestavován a rozšiřován. V roce 2007 se nakonec zrodilo velké vrcholné dílo: náš čtyřhvězdičkový alpský hotel Berghaus. V roce 2013 následovalo přistavění "Schafferhaus" - luxusních apartmánů pro dva až devět hostů, tzv. Berghaus Suites.

Alpský hotel a jeho apartmá jsou inspirovány harmonickou, celkovou útulnou koncepcí. Pokoje, wellness, restaurace a bar vytvářejí pocit jistoty, kterou chcete zažít na dovolené v Tyrolsku. Mnoho pravidelných hostů oceňuje po mnoho let vřelou pohostinnost a nekomplikovanou přátelskou atmosféru. Naše rodina Fankhauser je tu pro vás; Horst Thomas je v létě i v zimě na výletech s hosty v našich krásných horách. Naše heslo: "Jen to nejlepší pro naše hosty!"

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Alpinhotel Berghaus ****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto