Inspirace: Alpbachtal v Tyrolsku

Taková je lyžařská oblast Alpbachtal s pestrou paletou sjezdovek všech stupňů obtížnosti. 10 obcí v regionu láká návštěvníky svým půvabem a rozmanitostí. Každý host obdrží bezplatně přímo u svého hostitele výhodnou kartu Alpbachtal Seenland Card, se kterou má řadu služeb zdarma.

Zaručená zábava na sněhu

Lyžařská oblast Alpbachtal dává přednost kvalitě před kvantitou – 109 kilometrů sjezdovek a 20 nejmodernějších vleků a lanovek je stále na nejvyšší úrovni. Pečlivě upravované sjezdovky sahají až do výšky 2.025 metrů a mohou být z více než 85% uměle zasněžovány.

Řada sjezdovek vhodných i pro děti předurčuje Alpbachtal jako ideální cíl pro rodiny. 4 lyžařské školy nabízejí speciální dětské lyžařské kurzy – na přání i s obědem. Zimu z jiného pohledu lze poznat na udržovaných zimních cest pro pěší turistiku a upravených běžeckých stopách.

Letošní novinky

Speciální velikonoční týdny
Od 24.03.2018 do 08.04.2018 lyžují všechny děti (rok narození 2002 a později) zdarma. Rodiče obdrží dětský skipas zdarma při nákupu 3 -, 4 -, 5 - nebo 6-denního skipasu pro sebe.

Lyžařský & rodinný sen - Alpbachtal

7 nocí v apartmánu vč. 6denního skipasu a karty Alpbachtal Seenland
Vychutnejte si pohádkový zimní týden v rodinně zaměřeném Alpbachtalu. Kromě široké nabídky dobře vybavených ubytovacích zařízení tu na váš čeká spousta zážitků: Túra na sáňkách v Alpbachu, bruslení v ledové aréně Kundl,... Rodiny se tu prostě cítí skvěle!

7 nocí v apartmánu zařízeném pro rodinu
6denní skipas Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
Karta Alpbachtal Seenland vč. zážitkové koupele, regiobusu, bezplatného programu pro aktivní a další skvělé výhodné služby – zdarma u všech hostitelů!

od € 989,00 7 N za 2 os. a 2 děti do 15 let

© Fotografie a obrázky

Alpbachtal - Wildschönau


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto