KIWI FRESH FORCE – konec vtipů o „nevonících“ nohách

Jaké to je, když si všichni po aktivně stráveném dni naráz sundají sportovní obuv??? Nohy v uzavřených botách zkrátka nevoní nikomu. Na vině jsou potní žlázy, ploska nohy jich má až 400 na 1 cm2, a především bakterie, které se v potu rychle množí a způsobují zápach. Nejlepší obranou je útok, to ví nejen špičkoví sportovci.

KIWI Fresh Force

KIWI Fresh Force s citrusovou nebo pudrovou vůní zajistí nepřekonatelným způsobem svěžest a sebejistotu vašich kroků po celý den. Unikátní antibakteriální sprej s dvojitým rozprašovačem systém pata – špička zaručuje 24 hodinový efekt v celé botě. Jednoduché a rychlé na použití, stačí zasunout rozprašovač do boty a krátce zatlačit. Jedno stlačení spreje uvnitř jakékoliv obuvi zajistí, že dalších čtyřiadvacet hodin se z nich místo odéru zapařených chodidel bude linout do ovzduší svěží vůně. Šikovné 100 ml balení vydrží pro 50 párů obuvi a přitom se pohodlně vejde i do každého batůžku.

Aktuálně

Midweek Special
Hotel Salzburgerhof
Garance nejnižší ceny!
• 3 dny / 2 noci včetně polopenze
(Snídaně a večeře o 4 chodech) ...

Na výstavišti v Brně se uskutečn sportovní veletrh, na kterém můžete navštívit naší expozici, kde vystavují rakouské regiony: Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Lungau - St. ...

Napsali

Goofy - postoj pravou nohou vpředu
Regular - postoj levou nohou vpředu
Backside - (bs), oblouk po hraně, kde jsou paty nohou ALE u rotačních triků je to rotace, ...

Partneři